اخبارصنعت برق » استانها » مازندران
کد خبر : 84049
شنبه - ۲۹ آبان ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷

معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر در نوشهر عنوان کرد: توجیه ذینفعان برای همکاری و همراهی در شرایط پیک مصرف و بحران ،امری ضروری است

معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر در نوشهر نقش مدیران عامل و مدیریت توانمند در شرایط بحرانی بسیار اثرگذار عنوان کرد و گفت: توجیه ذینفعان برای همکاری و همراهی در شرایط پیک مصرف و بحران ،امری ضروری است تا مشترکین بدانند به دلیل منابع محدود انرژی مصرف بهینه برق ،گاز داشته باشند.

معاونت هماهنگی توزیع شرکت توانیر در نوشهر عنوان کرد: توجیه ذینفعان برای همکاری و همراهی در شرایط پیک مصرف و بحران ،امری ضروری است

به گزارش انرژی نیوز از نوشهر ، نشست تخصصی برنامه ريزي نصب كنتورهاي هوشمند و توسعه رويت پذيري و كنترل پذيري مصرف و آمادگي عبور موفق اوج بار مصرف زمستان ۱۴۰۰ و تابستان ۱۴۰۱ با حضور مهندس رخشاني مهر معاون هماهنگي توزيع شركت توانير، مهندس مدقق مدیرکل هوشمند سازی و فناوري هاي نوين شركت توانير، مديران عامل شركت توزيع برق استان هاي گیلان، مازندران، گلستان و سمنان در شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران برگزار شد.

مهندس رخشاني مهر معاون هماهنگي توزيع شركت توانير ضمن تشريح وضعيت مصرف انرژي و عبور موفق از پيك بار انرژي در تابستان امسال گفت: تابستان امسال و تجربه آن به ما نشان داد كه بايد به سمتي حركت كنيم تا ميزان بار را مديريت كنيم و راهكار آن رويت پذيري ميزان بار و مديريت آن است.
وی افزود: در حال حاضر اقداماتي در حوزه استفاده از تكنولوژي جهت رويت پذيري و كنترل پذيري بار مصرفي مشتركان در بخش هاي مختلف در حال انجام است كه می توان بار مصرفي مشتركان را رصد و مديريت کرد.

رخشاني مهر يادآورشد: هدف ما ايجاد مصرف بهينه در كليه بخش هاست تا در ساعات مورد نياز، برق مشتركان به سهولت تأمين شود و در اين خصوص بايدكنتورهاي هوشمند با هدف ايجاد فرهنگ مصرف بهينه انرژي براي كليه مشتركان با اولويت مشتركان پرمصرف نصب و نظارت ها و اقدامات لازم در اين خصوص صورت پذيرد.
وی نقش مدیران عامل و مدیریت توانمند در شرایط بحرانی بسیار اثرگذار عنوان کرد و گفت: توجیه ذینفعان برای همکاری و همراهی در شرایط پیک مصرف و بحران ،امری ضروری است تا مشتركين بدانند به دليل منابع محدود انرژي مصرف بهينه برق ،گاز داشته باشند.