به گزارش انرژی نیوز از نکا، با حضور معاون راهبری شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی، حسینعلی تازیکی به عنوان سرپرست شركت مديريت توليد برق نكا معرفي و از خدمات محسن نعمتی مديرعامل سابق اين شركت تقدير شد.

ناصر اسکندری با اشاره به جایگاه و اهمیت صنعت برق، اظهارداشت:  خدا را شاکریم در صنعتی مفتخر به خدمت هستیم که بیش از ۸۰ میلیون ایرانی ناظر برکار ما هستند و در شرایط گسترش ویروس کرونا، تامین کننده انرژی تمامی سیستم های بهداشتی جهت مقابله و درمان هموطنان می باشیم که کار همراه با صداقت و تلاش در این مسیر اجر و پاداش بزرگی خواهد داشت.

وی از مردم استان مازندران به عنوان اسوه های اخلاق، تلاش، همدلی و دین مداری یاد و تصریح کرد:  همکاران ما در نیروگاه نکا با تمام تلاش و کوشش خود در شرایط سخت تولید ثابت کردند جزئی از همین مردم و مایه افتخار ما می باشند.

معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی ضمن تشکر از زحمات وخدمات محسن نعمتی در طول سالهای خدمت در نیروگاه نکا، از حسینعلی تازیکی به عنوان يكي از توانمندترین نیروهای نیروگاه نکا ياد كرد و گفت: عملكرد و خدمات ايشان تا به امروز بسیار موثر بوده و امیدواریم از این پس شاهد تاثیر بهتری در عملکرد این شرکت باشیم.

اسکندری با بيان اين نکته كه وظایف شرکت های تولید و مدیریت به منظور عملکرد بهتر تبیین و مشخص گردید تا در حد شأن ملت بزرگ ايران خدمت كنيم، بر رعايت اصل قانونمداري، تعامل با ذينفعان و پرسنل و نيز تدوين نقشه راه در بهره برداری بهتر و آماده سازی نیروگاه برای تولید تأكيد كرد.     د

نقش ارزنده نیروگاه نکا در صنعت برق

در ادامه مديرعامل شرکت تولید برق شهید سلیمی نيز، به نقش ارزنده نيروگاه با سابقه نكا در صنعت برق اشاره كرد و گفت: نيروگاه نكا داراي نيروي انساني توانمند و از مراكز مديرپرور است و در طول ساليان متمادي بخش اعظم برق كشور را تأمين ميكند.

امیر یوسف فولادی در  ادامه از زحمات همه كاركنان نيروگاه بويژه محسن نعمتی كه در طول دوران مسئوليتش منشاء خدمات زيادي بودند تقدير و تشكر كرد و افزود: با مديريت ايشان اين نيروگاه موفقيت خوبي به دست آورد، بطوري كه در شرايط تحريمي و محدودیت استفاده از سوخت گاز و تاثیرات آن بر تجهیزات بخوبي مديريت و پايداري واحدها حفظ شد.

وي حسینعلی تازیکی را از مديران خوب، توانمند و قوي بخش توليد دانست و ابراز اميدواري نمود كه نيروگاه نكا با مديريت ايشان بتواند بهتر از گذشته در خدمت رساني به مردم موفق باشد.

جایگاه نیروگاه برق مرهون تلاش کارکنانش است

همچنین محسن نعمتی كه از شهریور ماه سال ۱۳۹۴ بعنوان مديرعامل در شركت مديريت توليد برق نكا فعاليت داشت با اشاره به جایگاه نیروگاه نکا در صنعت برق اظهارداشت: این جایگاه مرهون زحمات و تلاش‌های بی وقفه و شبانه روزی معاونان، مدیران و پرسنل خدوم و زحمتکش و از برکت خون شهدای عزیز نیروگاه است.

نعمتی در ادامه به تشريح مهمترين اقدامات و چالش هاي دوران مسئوليت خود پرداخت.

رفع نقاط خطرخیز اولویت کار ماست

حسینعلی تازیکی سرپرست شركت نيز در سخناني ضمن تقدير و تشكر از حسن نيت و اعتماد مسئولين ارشد صنعت برق، از این مسئولیت به عنوان فرصتی جهت خدمت گذاري به مردم یاد کرد و گفت: امیدوارم با سوابق ۲۸ ساله خدمت خود در صنعت برق با توانمندي و تخصص كاركنان نيروگاه بتوانيم خدمت شايسته اي به ملت ايران و مردم شريف مازندران ارائه كنيم.

معاون تعمیرات و عضو هیئت مدیره شرکت، رمز موفقیت در کارها را وحدت، انسجام و همدلی دانست و گفت: ما باید عاشق کار و خدمت رسانی باشیم و رفع نقاط خطرخیز از اولویت کار ما باشد و سلامت اداری نیز باید در تمام جوانب جاری باشد و در این صورت می توانیم آینده درخشانی داشته باشیم.

وی در مقطع کنونی کار جهادی را تنها راه برون رفت از مشکلات دانست و خاطرنشان کرد: همت جهادی، خود باوری و اعتماد به نفس و طلب یاری از خداوند بشرط بهره مندی بیشتر از کارکنان با صداقت، متخصص و کارآمد می تواند کارگشا باشد.

در پايان اين مراسم با اهداء لوح سپاس از خدمات محسن نعمتی قدرداني شد.