مرتضی چمن آرا،  پژوهشگر و مخترع جهانی:

(زوج کارافرین عباسی نخبه صنعت چوب هستند)

طبق مراوده و گفت وگویی که با سرکار خانم اعظم اسماعیلی و برند محبوب عباسی داشتم، خیلی خوشحال شدم که شاهد موفقیت و تلاش زوجی هستم که از دید من نخبگان صنعت چوب به حساب می‌آیند و باید یاد بگیریم که نخبه گری فقط به معنای اختراع کردن نیست، این زوج کارآفرین با دقت عمل و رضایتمندی بالایی که از سمت مشتریان دارند و همچنین ساخت دستگاه‌‍‌هایی که ایده سازی از سمت خودشان است بر آن شدیم تا این مجموعه را از سوی رسانه نخبگان فردا به عنوان زوج نخبه معرفی و در پی این هستیم تا بتوانیم در میادین و مسابقات جهانی هم این زوج را شرکت بدهیم.

دکتر حمید روشندل ، متخصص ارتوپدی:

(پیشگیری و کاهش آرتوروز و بیماری‌های مفصلی بواسطه ابزارهای برند عباسی جای خوشحالی دارد)

امروزه بیماری‌های مفصلی و به خصوص آرتوروز دست و گردن و پا بسیار در بین افراد جامعه و به خصوص افرادی که کارشان یدی است زیاد شده است. خب مطلع شدم که زوجی کارآفرین به نام خانم اعظم اسماعیلی و مرتضی عباسی، ابزارهای هنری تولید می‌کنند که به روند کاهشی این نوع بیماری‌ها کمک شایانی کرده است و خواستم از طریق این رسانه تشکر ویژه ای از این دو عزیز داشته باشم.

آمنه قاسمی: مشاور توانگری در هنر و صنایع دستی:

کارگاه های دوخت هاو بافت های سنتی ارزیابی شده، کاملا از لحاظ ارگونومی و حفظ پاسچرال دارای نقاط قوت و همچنین تسهیلگر با قابلیت های منحصر به فرد و اجزای متناسب کار و مقاومت در کارگاه عباسی با مدیریت جناب آقای عباسی و خانم اسماعیلی خوب اجرا شده است.