به گزارش آژانس انرژی نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، سیدنعمت اسدی طی گفت‌وگویی با اشاره به اینکه طرح شهید سلیمانی برای قطع زنجیره انتقال کرونا به مدت یک ماه در شهرستان نور در حال اجرا است، گفت: چهار تیم مراقبتی، حمایتی، نظارتی و  آموزشی تشکیل شد تا بتوان جلوی افزایش بیماری کرونا را گرفت.

فرمانده بسیج شهرستان نور با بیان اینکه پایگاه‌های بسیج به پایگاه‌های سلامت تبدیل شدند،گفت: از رصد و غربالگری تا اهدای بسته‌های معیشتی به بیماران کرونایی نیازمند، همه در طرح شهید سلیمانی تعریف شده است.

اسدی در ادامه خاطرنشان کرد: آن دسته از خانواده‌هایی که بیماران قرنطینه‌ای دارند هم توسط تیم حمایتی بسیج مبنی بر تهیه احتیاجات روزانه  حتی به صورت جزئی اجرا می‌شود.

فرمانده بسیج شهرستان نور به عملکرد تیم‌های نظارتی هم اشاره و یادآور شد: بازدید‌های سرزده را هم با مسؤولان شهرستان از اصناف داشتیم تا بتوانیم در این زمینه علاوه بر حل مشکل اصناف بر تسریع کاهش بیماری موثر باشیم.

اسدی در ادامه با بیان اینکه مازندران در پیک سوم کرونا قرار دارد، ابراز امیدواری کرد که مردم بار دیگر با رعایت پروتکل‌های بهداشتی وجدی گرفتن این بیماری برای قطع  زنجیره انتقال کرونا کمک کار ما باشند.

فرمانده بسیج شهرستان نور در بخش دیگری از سخنان خود به اهدای بسته‌های معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی هم اشاره و اعلام کرد: در مرحله هشتم کمک‌های مومنانه هزار و ۵۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان توزیع شد.

به گفته اسدی  بیش از ۴۰۰ هزار ماسک در ماه‌های اخیر توسط بسیجیان تولید  و بین مردم توزیع شده است.