به گزارش خبرنگار انرژی نیوز از ساری، بهزاد برارزاده با اشاره به طرح آبرسانی به مجتمع خزرآباد ساری، اظهارداشت: فاز ۳ طرح آبرسانی به مجتمع خزرآباد ساری با بهره مندی  ۱۸۸۰ خانوار روستای آکند، سوته،دازمیرکنده،حمیدآباد، لله مرز،پنبه زارکتی در دست اجراست.

وی با اشاره به پیشرفت ۷۵ درصدی طرح آبرسانی به این مجتمع، تصریح کرد: این طرح با هدف افزایش ظرفیت تامین و توزیع آب و نیز افزایش فشار آب مشترکین روستاهای تحت پوشش با تخصیص ۳۰۰میلیارد ریال اعتبار آغاز شد.

برارزاده افزود: تاکنون عملیات اجرایی شامل لوله گذاری خطوط انتقال به طول ۱۰۵۳۱ متر، اصلاح ۶۷۱ متر خط انتقال ،احداث دو باب مخزن ذخیره به حجم ۷۰۰ متر مکعب، نصب پمپ و شیرآلات ایستگاه پمپاژ، بازسازی و نوسازی سایت ایستگاه پمپاژ مرکزی و۲۰۰۰ متر لوله گذاری با صرف ۲۱۰ میلیارد ریال اعتبار اجرا شد.

مدیرعامل آبفا مازندران با اشاره به اقدامات در دست اجرا دراین طرح، خاطرنشان کرد: ادامه لوله گذاری خط انتقال به طول ۲۰۰۰ متر، اصلاح خط انتقال، احداث حوضچه های ورودی و خروجی، نصب پمپ و الکتروموتور و نیز ساخت و تکمیل مخازن، طرح برق و روشنایی از کارهای باقیمانده است که در حال حاضر با ۹۰ میلیارد ریال اعتبار دردست اجراست.