به گزارش خبرنگار انرژی نیوز از نکا، حسین ذبیحی با اعلام اینکه به مناسبت نکوداشت هفته تربیت بدنی و پدافند غیرعامل یک دوره مسابقه مینی فوتبال چمنی در نیروگاه شهیدسلیمی نکا برگزار شد، اظهارداشت: مسابقات مینی فوتبال نکوداشت هفته پدافند غیر عامل و تربیت بدنی با حضور کارکنان و بین تیم هایی از واحدهای مختلف شرکت در زمین فوتبال نیروگاه برگزار شد و تیم مینی فوتبال چمنی امور شیمی سیکل ترکیبی بدون شکست به مقام قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت .

وی تصریح کرد: این دوره از مسابقات با حضور۱۲۰ بازیکن در قالب ۱۰ تیم، در دو گروه و طی شش روز برگزار شد که پس از ۲۴ بازی، تیم امور شیمی نیروگاه سیکل ترکیبی عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیم معاونت تعمیرات عنوان نائب قهرمانی مسابقات را از آن خود کرد.

ذبیحی افزود: کاپ اخلاق این دوره از مسابقات به علی قربانپور از تیم معاونت مهندسی و برنامه ریزی  اختصاص یافت و حسین بی گناه از تیم امور شیمی سیکل ترکیبی با زدن ۸ گل، به عنوان آقای گل این دوره از مسابقات انتخاب شد.

مسئول ورزش نیروگاه شهید سلیمی نکا ادامه داد: در مراسم اختتامیه این بازی‌ها که حسن کیومرثی رئیس کمیته داوران استان مازندران حسینعلی تازیکی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره، معاونین، مدیران، همکاران و جمعی از پیشکسوتان شرکت حضور داشتند.

لزوم گنجاندن ورزش در برنامه روزانه

حسینعلی تازیکی مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت مدیریت تولید برق نکا ضمن خیرمقدم گویی به میهمانان و تقدیر و تشکر از دست اندرکاران و تیم های شرکت کننده در این دوره از مسابقات، گنجاندن ورزش در برنامه روزانه را مهم دانست و افزود: ورزش به عنوان یکی از عوامل تاثیرگذار در سلامتی و ایجاد نشاط در انسان است و ورزشهای گروهی در شرکتها باعث همدلی و پویایی در سازمان و اینگونه مسابقات علاوه بر ایجاد همدلی در شرکت موجب تداوم در عزم، اراده وایستادگی همکاران می‌گردد.

در این دوره از مسابقات، تیم امور شیمی نیروگاه سیکل ترکیبی را آقایان مهدی صالحی، سید مجتبی بزرگ زاده رستمی، سید ابراهیم صدرایی، اسعد آقادوست، سید یاسر هاشمی، حسین بیگناه، حامد قاسمیان، رضا خانی و سید احمد آغاز به عنوان بازیکن وسید مختار موسوی نسب به عنوان سرمربی و علی اکبریخکشی به عنوان سرپرست همراهی نمودند.

لازم به ذکر است برای داوری این دوره از مسابقات از تیم داوران کشوری استان مازندران استفاده شد.

درپایان این مراسم جام و جوایز تیمهای برتر این دوره ازمسابقات طی آیین خاصی به بازیکنان اهدا گردید.