به‌گزارش سایت انرژی نیوز ، حسینعلی امیری در جلسه شورای معاونان امور مجلس وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی که در وزارت نیرو برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه از ابتکار‌های همکاران در دولت است. از اواخر دولت یازدهم شکل جدی به خود گرفت و در دولت دوازدهم کاملا تکامل یافته، متحد و منجسم شد. این همدلی، همراهی، وحدت و برادری بین معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه‌های اجرایی توانسته منشاء خدمات و اثرات خوبی در کشور باشد.

وی افزود: یکی از برجسته‌ترین موارد در صحبت‌های رئیس جمهوری این بود که از دولت و مجلس یک صدا شنیده شود و همدلی، همراهی و همکاری دستگاه‌های قوه مجریه در مجلس با یک همگرایی انجام شود.

امیری ادامه داد: خوشبختانه در این مسیر ابزاری لازم است که از سوی رئیس جمهوری فراهم شده و تاکنون در بحث‌های مربوط به رای‌های اعتماد به وزرا، استیضاح و طرح‌های نمایندگان و لوایح دولت و بحث‌های مربوط به مجلس این همدلی و همراهی و احساس مسئولیت توانسته اتفاق‌های خیلی خوبی را برای کشور رقم بزند.

وی با بیان اینکه تیم‌های ارزیابی و تهیه گزارش از عملکرد معاونان پارلمانی در معاونت پارلمانی ریاست جمهوری فعال است، ادامه داد: طبق اطلاعات ما معاون پارلمانی وزارت نیرو از معاونت‌های موفق و مسئولیت‌پذیر دولت است و براساس ارزیابی‌های صورت گرفته، از این نظر دفتر امور مجلس وزارت نیرو یکی از چند وزارتخانه اول کشور بوده و در شاخص‌های مختلف پیشرو است.

منبع خبر : برق نیوز