به گزارش آژانس انرژی نیوز به نقل از برق نیوز، رضا انوار گفت: وزارت نیرو بر اساس دستورالعمل نیازسنجی، تأمین و ساماندهی نیروی انسانی مجوز بکارگیری و جذب فارغ التحصیلان ممتاز دانشگاه‌ها را صادر کرده است.

انوار گفت: توزیع برق فارس هم بر اساس این ظرفیت قانونی مجوز به کارگیری دو فارغ التحصیل رتبه اول دانشگاه در رشته‌های مورد نظر را اخذ کرده و مقدمات دریافت مجوز‌های دیگر برای مدت زمان باقیمانده امسال را از شرکت توانیر انجام داده است.

وی کارکنان را به عنوان منابع و سرمایه‌های مهم هرسازمان توصیف و اضافه کرد: در صورتی که در انتخاب و جذب آن‌ها معیار‌های مناسبی هم، چون توانمندی، تخصص و نوآوری مد نظر قرار گیرد این افراد می‌توانند درجهت تحقق استراتژی سازمان نقش مهمی ایفا کنند.

معاون منابع انسانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با بیان اینکه به کارگیری و جذب نیرو‌های خلاق باعث خلاقیت سازمان می‌شود، یادآور شد: هیچ برنامه آموزشی یا انگیزشی نمی‌تواند اشتباهاتی که در زمان جذب و استخدام نیروی انسانی رخ داده است را جبران کند.

انوار اضافه کرد: سعی داریم برای سال جدید نیز حداکثر استفاده را از این فرصت قانونی به منظور استفاده از فارغ التحصیلان رتبه ممتاز دانشگاه‌ها داشته باشیم تا بتوانیم همچون گذشته جایگاه خود را در بین شرکت‌های توزیع نیروی برق کشور ازلحاظ نیروی انسانی کارآمد و خلاق حفظ کنیم.